SPRAWDŹ ZA JAKIE  PUSTE KARTRIDŻE PŁACIMY

Skup zużytych kartridży

SKUP KARTRIDŻY PO TUSZACH 


Uwaga, płacimy za puste kartridże w dobrym stanie technicznym. Nie mogą mieć żadnych widocznych uszkodzeń. Zużyte kartridże muszą pochodzić od oryginalnego producenta. Mogą to być również opakowania po recyklingu (dot. tuszy). Na zdjęciach poniżej pokazujemy przykłady opakowań po tuszach i tonerach, które są bezwartościowe.


Wysyłając do nas puste kartridże nie musisz się przejmować, które wkłady są dobre jakościowo.  Wystarczy, że zapakujesz wkłady np. po tuszach do kartonu i dołączysz do tego Protokół wysyłki. Nasi specjaliści zweryfikują wszystkie przesłane zużyte kartridże, a Ty otrzymasz od nas informację zwrotną - ile z nich spełniało normy jakościowe. Za te dobre otrzymasz wynagrodzenie.


Skupujemy wkłady po tuszach następujących marek: HP i Canon. Po tonerach skupujemy tylko ilości paletowe i tylko oryginalne wkłady marek: Brother, Canon, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Ricoh, Samsung.


Uszkodzone opakowania po tuszach i tonerach zostaną zutylizowane. Opłatę utylizacyjną pobieramy tylko za tonery, których nie ma w naszym Cenniku (tusze utylizujemy bezpłatnie). Pomagamy wystawiać Karty Przekazania Odpadów/BDO.

JAK PRZYGOTOWAĆ WYSYŁKĘ


Aby skorzystać z bezpłatnego transportu zużytych kartridży  musisz nazbierać ok 10 kg pojemników po tuszach  (ok. 400 wkładów).  Tonery odbieramy bezpłatnie tylko przy ilościach paletowych.  Tusze i tonery muszą być zapakowane w oddzielnych kartonach.


Wypełnij Protokół wysyłki, dołącz go do każdej przesyłki. Dodatkowo Protokół wyślij do nas drogą elektroniczną.


Teraz możesz zamówić kuriera na nasz koszt.


Minimum do wysyłki


Potrzebujesz min 10 kg  pustych kartridży, aby skorzystać z bezpłatnego kuriera.

Protokół wysyłki


Protokół znajdziesz w części "Dokumenty do pobrania". To ważne aby Protokół znalazł się w każdej przesyłce, abyśmy wiedzieli, że pojemniki są od Ciebie. Dodatkowo Protokół należy wysłać do nas mailem. 

Zamów kuriera


Po skomletowaniu przesyłki zamów kuriera na nasz koszt. (dotyczy wkładów po pustych tuszach)

Reprezentujesz Fundację lub Szkołę?


Gromadząc pojemniki po zużytych tuszach możesz zbierać fundusze na  cele swojej organizacji i swoich podopiecznych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak najprościej rozpocząć z nami współpracę.